Automatyczne wyciągi bankowe

Best rozwiązania IT na biurokracje!

Automatyczne wyciągi bankowe

5 lipca 2017 Uncategorized 0

Czy przepisywanie wyciągów bankowych spędza Ci sen z powiek?

Jest na to rozwiązanie. Dzięki pliku z bankowości elektronicznej bądź loginu i hasła, można pobrać wszystkie tranzakcie i zaimportować je do takich programów jak Comarch Optima, Insert GT/Nexo Rachmistrz i Rewizor, Symfonia FK, WF-FaKiR/Mag, Enova 365 oraz wiele innych.

Następnie automatycznie przypisze tranzakcie do kontrahenta po numerze konta, numer faktury, nazwie firmy, danych osoby fizycznej, symbolu kontrahenta czy własnej regule.

Dzięki wyciągowi bankowemu w formacie MT940 lub loginów i haseł do bankowości elektronicznej możliwe jest automatyczne wczytywanie i pobieranie tranzakcji do programu księgowego.


Warning: array_filter() expects parameter 1 to be array, string given in /home/bestitpl/domains/best-it.pl/private_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 925

Warning: array_unique() expects parameter 1 to be array, null given in /home/bestitpl/domains/best-it.pl/private_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1013

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *