Poznaj naszą firmę bliżej!

 

Best-IT to poznańska firma informatyczna, która ma na celu dostarczanie wysokiej jakości usług oraz oprogramowania, które wspomaga Twoją pracę.

Oferujemy jedynie sprawdzone rozwiązania, które już odniosły sukces u naszych klientów z całej Polski.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości oprogramowanie SaldeoSMART, dedykowane biurom rachunkowym oraz przedsiębiorstwom, mające na celu usprawnienie procesów biznesowych. Platforma umożliwia zoptymalizowanie pracy księgowych, oszczędność czasu oraz eliminację błędów poprzez efektywny odczyt danych z faktur oraz elektroniczny obieg dokumentów. Dla Przedsiębiorców oferujemy możliwość efektywnej komunikacji z księgowością, umożliwiamy wystawianie faktur oraz kontrolowanie płatności.

Jesteśmy certyfikowanym wielokrotnie nagradzanym partnerem SaldeoSMART!

 

 

Jesteśmy również dyplomowanym serwisantem i autoryzowanym sprzedawcą programu InsERT!

 

SPRAWDŹ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW!

 

“SaldeoSMART zostało wdrożone około pół roku temu. W chwili obecnej większość faktur w naszym Biurze jest wprowadzane dzięki SaldeoSMART. Wprowadzenie systemu skróciło czas potrzebny na obróckę nie tylko faktur, ale również wyciągów bankowych. Wysoko cenimy sobie również eletroniczne archiwum dokumentów oraz odtęp do nich bezpośrednio z poziomu programu księgowego Reset R2 na którym pracujemy. Dziękujemy firmie Best-IT za fachowe wdrożenie oraz wsparcie w zakresie obsługi systemu. Konsultanci są zawsze pomocni w zakresie SaldeoSMART, a także cechują się szeroką wiedzą techniczną. Tylko dzięki profesionalnemu wdrożeniu i przeszkoleniu jesteśmy w stanie efektywnie pracować w SaldeoSMART.”

RAFAŁ KANTEL-NAJDER

PREZES ZARZĄDU

“Firma Best-IT Sp. z o.o. przeprowadziła u Nas wdrożenie systemu SaldeoSMART w marcu 2018. Wcześniej nasze Biuro rachunkowe korzystało z innego rozwiązania odczytującego faktury, które nie spełniało naszych oczekiwań. Widoczna jest bardzo duża różnica w skuteczności odczytu między SaldeoSMART, a poprzednim rozwiązaniem. Dzięki fachowości Partnera proces wdrożenia był szybki i bezproblemowy. Wsparcie techniczne świadczone przez Best-IT stoi na bardzo wysokim poziomie, a konsultanci troszczą się, aby każde nasze pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Dzięki zastosowaniu SaldeoSMART udało nam się skrócić znacznie czas potrzebny na wprowadzanie dokumentów. Nasi pracownicy mają więcej czasu na obsługę innych zadań. Nasi klienci wysoko cenią sobie możliwość dostępu do swoich faktur z poziomu SaldeoSMART. Po 2 miesiącach pracy z systemem SaldeoSMART w połączeniu z naszym głównymi programami Insert Rachmistrz i Rewizor widząc, że program spełnia nasze oczekiwania zdecydowaliśmy się na rozszerzenie współpracy o obsługę programu Enova.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z działania SaldeoSMART oraz wsparcia udzielanego przez konsultantów Best-IT. Serdecznie polecamy Best-IT jako sprawdzonego partnera SaldeoSMART.”

MAREK URBAŃCZAK

PREZES ZARZĄDU

“Pan Hubert z dużym spokojem, cierpliwością i kompetencją nas obsługuje i wyjaśnia nam jak możemy ustawić schematy i kategorie. Wielkie dzięki Panie Hubercie! Pomocne jest także to, że możemy przez miesiąc, bez limitu, do Państwa dzwonić bo często pojawiają się sprawy , które można na bieżąco podpowiedzieć i iść dalej z konfigurowaniem i pracą.”

Wojciech K.

Właściciel biura rachunkowego

“Program zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Jest intuicyjny. Odczyt dokumentów oceniam na jakieś 90%. Pozytywnie zaskoczyło mnie auto-uzupełnienie – tzn. miałam kilka faktur od tego samego kontrahenta jak w pierwszej uzupełniłam opis kategorii to w pozostałych uzupełniło się to z automatu. Na ten moment to bardziej ja korzystam z programu niż moi kontrahenci – ale myślę że z czasem i oni przekonają się do innej formy przekazywania dokumentów.”

Iwona K.

Właściciel biura rachunkowego

“Najbardziej podoba mi się to, że nie muszę wozić ze sobą segregatorów, wszystkie zeskanowane dokumenty zawsze są pod ręką. Wdrożenie zostało bardzo sprawnie przeprowadzone, z dużym zaangażowaniem ze strony wdrażającego.”

Ewelina Z.

Właściciel biura rachunkowego

Prosto do celu! Szybka reakcja na zadane pytanie. Sprawne rozwiązanie problemu dzięki precyzyjnym i zrozumiałym wskazówkom. Dziękuję!

Joanna K.

Właściciel biura rachunkowego

Jestem zachwycona tym programem – żałuję, że tak późno, ale tutaj muszę oddać, że przeszłam na Saldeo tylko i wyłącznie dzięki Best-IT!
Co mi się podoba? Oszczędność czasu i papieru!

Agnieszka G.Z.

Współwłaściciel biura rachunkowego

Reakcja ze strony BEST-IT – szybka,
niestety problemu nie udało się rozwiązać, ale wskazano kierunek.”

Iwona S.

Właściciel biura rachunkowego

Profesjonalna i miła obsługa.

Waldemar Ż.

Współwłaściciel biura rachunkowego

Najbardziej cenię u Was szybkość odpowiedzi oraz doprowadzanie tematów do końca, maile się “nie gubią”, zawsze jest chęć pomocy.”

Natalia R.

Właściciel biura rachunkowego

“Szybko, profesjonalnie i w miłej atmosferze!

Romana F.

Właściciel biura rachunkowego

Podobało mi się zainteresowanie ze strony opiekuna i wyjście z inicjatywą dot. potrzeby ewentualnego wsparcia. Faktem jest, że z przyczyn wewnętrznych wdrożenie po naszej stronie bardzo się przeciągnęło i nie bardzo udało nam się skorzystać z wykupionego 30 dnioweg pakietu wdrożeniowego. Niemniej jednak, na tym etapie nie mamy Wam nic do zarzucenia.

Damian G.

Właściciel biura rachunkowego

Współpraca z konsultantem P. Marcinem Chomik znakomita. Dziękuję.

Barbara D.

Współwłaściciel biura rachunkowego

Wdrożenie SaldeoSMART w naszym biurze odbyło się szybko i sprawnie. SaldeoSMART przyspieszyło pracę z dokumentami i księgowanie w programie Varico. Z racji tego że zaczynamy dopiero pracę z SaldeoSMART nie mamy szczególnych uwag.

Bernadeta T.

Właściciel biura rachunkowego

Umów się na bezpłatną prezentację